Nabór wniosków budżetowych (B) i konkursowych (K) dla Kół Naukowych

Data: 08.04.2024 Kategoria: nauka, studenci

Wydziałowa Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza nabór wniosków: budżetowych (B) i konkursowych (K) dla Kół Naukowych.
Formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej Działu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej:
Wnioski w wersji papierowej proszę złożyć w Zespole ds. Budżetowania Wydziału Mechanicznego bud. B-5 pok. nr 11 do dnia 15 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) do godziny 14.00.
Wnioski zostaną zarejestrowane w rejestrze wniosków według kolejności wpływu.

Wnioski  w wersji elektronicznej (skan lub zdjęcie papierowej wersji wniosku z wszystkimi wymaganymi podpisami- podpisy te nie mogą zostać dodane jako osobne elementy na wniosku (np. osobno wklejone skany samych podpisów) należy przesłać do dnia 15 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) do godziny 23:59 na adres: kfds.w10@pwr.edu.pl

Pliki powinny być w formacie *.pdf lub *.jpg

Format nazwy ma być następujący: B_2024_Nazwa_Podmiotu.pdf lub K_2024_Nazwa_Podmiotu.pdf

O przyjęciu wniosku decyduje data i godzina dostarczenia. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Informuję, że warunkiem koniecznym do uzyskania dofinansowania jest potwierdzone uczestnictwo osoby składającej wniosek (Wnioskodawcy) w szkoleniu dotyczącym prawidłowego wydatkowania środków publicznych organizowanego przez Dział Studencki lub/i Samorząd Studencki.

Termin posiedzenia Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej zostanie podany w terminie późniejszym na stronie internetowej Wydziału Mechanicznego.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Dr inż. Paweł Krowicki